لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.

نرم افزار داروخانه پارس تیام رایانه

آموزش تعریف دارو

تعریف دارو یکی از مهمترین بخش های نرم افزار داروخانه پارس تیام است که امکان ثبت انواع داروها را در اختیار متصدی داروخانه قرار میدهد.

آموزش تعریف سازمان بیمه گر

سازمان های بیمه گر یکی از اصلی ترین فعالان حوزه بهداشت و درمان هستند. در نرم افزار داروخانه تیام امکان اضافه شدن همه سازمان های بیمه گر وجود دارد.

آموزش ثبت تعرفه دارو

هر یک از داروهای قابل عرضه در داروخانه ها تعرفه خاص خود را دارد که باید به صورت جداگانه به همراه مشخصات خدمت قابل ارائه در نرم افزار ثبت شود.

آموزش حق فنی

قابلیت تعریف حق فنی برای داروهای عرضه شده در داروخانه ها یکی دیگر از مواردی است که امکان تعریف آن در نرم افزار پارس تیام وجود دارد.

آموزش تعریف پزشک

قابلیت اضافه کردن پزشک داروخانه این اجازه را به پزشک مستقر در داروخانه میدهد که وظایف محوله خود را به صورت سیستمی انجام دهد.

آموزش تعریف کاربر

امکان تعریف کاربر به صورت بی نهایت با نقش های مختلف در نرم افزار داروخانه تیام وجود دارد. و به سادگی میتوانید به هر تعداد که نیاز دارید کاربر تعریف کنید

آموزش تعریف تخفیف

امکان اعمال تخفیف های مختلف بر روی اقلام دارویی، آرایشی و بهداشتی و… یکی دیگر از مواردی است که در نرم افزار داروخانه پارس تیام وجود دارد.

آموزش پذیرش داروخانه

پذیرش نسخ به عنوان یکی از مهمترین و پرکاربردترین بخش های نرم افزار داروخانه پارس تیام، دارای قابلیتهایی است که پذیرش بیماران را ساده میکند.

آموزش صندوق و بستن آن

آموزش کامل بخش صندوق و بستن آن. محاسبه درآمدها و سود و زیان در بازه های مختلف زمانی و انجام محاسبات بر اساس عملکرد هر کاربر درنرم افزار داروخانه.

آموزش کیف پول

کیف پول امکان تخصیص اعتبار به مشتریان و ذخیره اعتبار آنها برای خریدهای بعد را امکان پذیر میکند. به  علاوه مشتریان نیز میتوانند کیف پول خود را شارژ کنند 

آموزش تایید بستن صندوق و تایید چک

مکان بررسی  مبالغ ثبت شده کاربران توسط مدیران و حسابداران و تایید یا عدم تایید ثبت  جزئیات چک های دریافتی کاربران صندوقدار در نرم افزار.

آموزش ارسال نسخ الکترونیک

ارسال خدمات ثبت شده در مرکز برای بیمار به سازمان تامین اجتماعی و خدمات درمانی از طریق پنل نرم افزار داروخانه پارس تیام قابل انجام است.

آموزش بیمه گری (مدارک پزشکی)

این قسمت امکان بررسی نسخ ثبت شده،تولید فایل xml برای بیمه ها ،انواع گزارشات رو برای شما فراهم می سازد. 

آموزش گزارشات

یکی از امکاناتی که در برنامه تعبیه شده بخش گزارشات است که انواع گزارشات مربوط به بخش های مختلف را میتوانید از این بخش در اختیار داشته باشید.

نرم افزار داروخانه پارس تیام رایانه یکی از نرم افزارهای پیشرو در عرصه مدیریت یکپارچه و مکانیزه داروخانه است. شما می توانید با کمک این نرم افزار فرآیند مکانیزه کردن داروخانه خود را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید. نرم افزار داروخانه، امکان مدیریت کامل کلیه فرآیندهای مربوط به داروخانه های کوچک و بزرگ را فراهم مینماید. استفاده از این نرم افزار به عنوان یک راهکار جامع علاوه بر تسریع در انجام امور روزانه داروخانه ها و افزایش راندمان این مراکز به کاهش هزینه های مختلف در ساختار و فرآیندها نیز کمک بسزایی میکند. این نرم افزار شامل بخش های مختلفی است که از جمله آنها میتوان به بخش های زیر اشاره کرد: 

 • سازمان های بیمه گر
 • تعریف دارو، لوازم آرایشی و بهداشتی و…
 • تعریف پزشک و کاربران
 • بخش مربوط به تعرفه دارو
 • تعریف حق فنی 
 • کیف پول و تخفیفات و…
 • تعیین صندوق و امور مربوط به صندوق 
 • پذیرش و صف داروخانه
 •  ارسال نسخ الکترونیکی
 • بیمه گری و مدارک پزشکی 
 • بخش های اختصاصی مربوط به فروش، انبارداری، حسابداری و صندوق  ویژه داروخانه
 • بخش گزارشات
نرم افزار داروخانه پارس تیام با به کارگیری در بیش از 100 داروخانه در سراسر کشور سابقه درخشانی را از عملکرد مناسب و رضایت بخش را برای مشتریان خود به ثبت رسانده و همواره در حال به روزرسانی و بهینه سازی فرآیندها مطابق آخرین تغییرات هستیم
در این بخش آموزش کامل بخش های مختلف نرم افزار داروخانه ارائه شده است. این بخش میتواند نقش بسزایی در آشنایی کاربران گرامی با نحوه کار کردن با نرم افزار داشته باشد