لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

داشبورد مدیریت تیام

نرم افزار داشبورد مدیریت تیام در یک نگاه:

مدیران مراکز درمانی همواره با تقاضاهای جدید بیماران و افزایش نیازها و ملزم به اجرای دستورالعمل ها و استاندارد های جدید از طرف سازمان های بیمه گر ، وزارت بهداشت و …  می باشد و همچین هدف گذاری جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات را دارند . برای حل این معضل ، مراکز درمانی بایستی از سامانه های یکپارچه مبتنی بر فناوری روز دنیا استفاده نمایند تا بتوانند در مجموع ، خدمات بهتری به بیماران ارائه نماید.

 داشبورد مدیریت تیام نرم افزاری زیبا ، جامع و کاربر پسند می باشد که پاسخ گوی تمامی نیاز مدیر جهت مدیریت بخش های مختلف با استفاده از رسم انواع نمودارها ارائه می نماید  . این محصول در سه نسخه تحت ویندوز  ، تحت وب محلی و تحت وب ابری قابل ارائه می باشد.

داشبورد مدیریت تیام

ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار داشبورد مدیریت تیام:​

امکانات بخش اموال و دارایی

ویژگیهای ظاهری نرم افزار داشبورد مدیریت تیام

 • داشبورد مدیرت برابر است با مدیریت توسط نمودارهای ستونی ،دایره ای ،نقشه ، درجه و …
 • مقایسه اطلاعات سنوات قبلی و ارزیابی عملکرد حال حاضر
 • قابلیت همسو سازی استراتژی ها و اهداف
 • تحلیل اطلاعات آماری
 • نظارت بر عملکرد بخش های مختلف
 • نمایش وضعیت کل سازمان در یک نگاه
 • کمک به تصمیم گیری بهتر و سریع تر
 • ایجاد توانایی در شناسایی و تصحیح روندهای منفی
 • قابلیت اندازه گیری کارآمدی و ناکارآمدی سیستم
 • توانایی در تولید گزارشات جزئی از روندهای جدید
 • ثبت برنامه های مصوب سالیانه برای هر بخش بر اساس فیلدهای کلیدی سیستم شامل درآمد ،تعداد مراجعین و…
 • ترسیم انواع نمودارها بر اساس برنامه های مصوب و محقق شده
 • نمایش رشد یا کاهش مراجعین به هر بخش یا بصورت کلی
 • نمایش بار ترافیکی مراجعین به مرکز درمانی از لحظه ورود تا لحظه تکمیل کار مراجعین
 • استفاده از داشبورد مدیریت نقطه شروعی است برای مدیریت نوین مراکز درمانی
 • صرفه جویی در وقت با حذف گزارش های متعدد
 • سادگی و درک سریع بصری
 • تخصیص زمان کارکنان به تحلیل اطلاعات به جای ساخت گزارشات
 • ایجاد امکان تصمیم گیری آگاهانه تر بر اساس وضعیت شاخص ها
 • رعایت اصل سهولت استفاده برای مدیران

سوالات متداول عمومی

آیا امکان انتقال اطلاعات بیماران از سایر نرم افزارها به نرم افزار تیام وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد.

پشتیبانی نرم افزار در سال اول رایگان می باشد و هزینه پشتیبانی برای سال دوم ، بین 25 الی 35 درصد مبلغ خرید بر اساس نوع نرم افزار و جمع مبلغ خرید محاسبه می گردد و برای سال سوم و بعد بر اساس تورم اعلامی بانک مرکزی محاسبه می گردد.

پشتیبانی شامل آموزش ، آپدیت نرم افزار ، نصب نرم افزار بر روی کلاینت جدید ، رفع ایرادت و … میباشد.

پشتیبانی بصورت تلفنی و ارسال تیکت می باشد . زمان پاسخگویی بصورت تیکت در تایم اداری کمتر از 5 دقیقه و در ساعات غیر اداری 30 دقیقه می باشد.

روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17:15 و پنج شنبه 8 الی 13 بصورت تلفنی و تیکت خدمات ارائه می شود و بجز این ساعات بصورت تیکت پاسخ گو هستیم.

برای محصولات نرم افزاری تحت وب امکان ارائه نسخه آزمایشی بر روی سرور شرکت وجود دارد. ولی برای نرم افزار های تحت ویندوز، متاسفانه این امکان وجود ندارد.

می توانید با کلیک بر روی دکمه «رایگان استفاده کن» در بالای صفحات محصول و تکمیل فرم درخواست استفاده رایگان از نرم افزار نسبت به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار اقدام نمایید.

در تعداد کاربر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و می توان به طور نامحدود کاربر تعریف کرد ولی در تعداد کلاینت بستگی به نوع نرم افزار محدودیت تعدادی وجود دارد که البته امکان خرید نامحدود کلاینت وجود دارد.

با توجه به فعالیت گسترده شرکت پارس تیام رایانه در سطح کشور ، تقریبا در تمامی شهرهای کشور ، مراکزی وجود دارند که در حال حاضر مشتری شرکت تیام باشند ، لذا با هماهنگی با شرکت و مراجعه به محل مشتری می توانید از سطح کیفی نرم افزار و نحوه پشتیبانی شرکت اطلاعات مفیدی دریافت نمایید.

بله، بدون هیچ مشکلی می توان از نرم افزار استفاده کرد. تمدید پشتیبانی صرفا جهت دریافت خدمات پشتیبانی می باشد و این نکته در فاکتور خرید و قرارداد ذکر می گردد.

بله این امکان با پرداخت ما به التفاوت بین دو نسخه وجود دارد و داده های وارد شده در نرم افزار تحت ویندوز به نرم افزار تحت وب منتقل می گردد.

لطفا با ما تماس بگیرید ، در نزدیکی های خودتون مشتری معرفی می کنیم و به آسانی می توانید از همکارهای خودتون درباره ما بپرسید.

با شماره 37362-021 تماس حاصل بفرمایید، بخش فروش برای شما پیش فاکتور صادر می نماید، پس از تایید پیش فاکتور به صورت آنلاین و انجام واریز، نرم افزار از طریق نرم افزار های ارتباطی برای شما نصب می گردد.

معمولا کمتر از 2 ساعت ولی بستگی به سرعت اینترنت دارد . عمده زمان مورد نیاز جهت دانلود و نصب نرم افزار SQL Server می باشد.

کاربر میتواند هنگام خروج از نرم افزار به صورت دستی اقدام به پشتیبانگیری نماید یا اینکه پشتیبانگیری اتوماتیک بر روی سرور تنظیم شود که در این صورت طبق تنظیمات انجام شده در ساعت خاصی از روز بک آپ گرفته شود.

تمامی اطلاعاتی که توسط کاربر در برنامه وارد میشود در بانک اطلاعاتی موجود در سرور ذخیره میگردند.

بله این امکان در نرم افزار تیام وجود دارد و در حال حاضر به دستگاه های شرکت های سامان کیش، به پرداخت، آسان پرداخت، سداد، ایران کیش، پاسارگاد، تجارت الکترونیک پارسیان، فن آوا متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد و در حال حاضر به کیوسک بانک انصار ، نیکو کیوسک و همچنین کیوسک های شرکت به پرداخت ملت متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد.

بله در نرم افزار تیام 7 فرمت قبض صندوق با اندازه 8 سانتی و 2 فرمت با سایز A5 طراحی شده است که تفاوت این فرمت ها در ظاهر و اطلاعات قابل نمایش می باشد.

خدمات

چه کسانی از تیام بهره می برند

همه در کنار هم

تیام به مجموعه شما کمک می کند

صنعت انفورماتیک پزشکی به صورت عام دارای ویژگی‌هایی خاصی است که کشورهای دنیا را ترغیب به سرمایه‌گذاری در بخش نرم افزار بدلیل کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی نموده است . امروزه ، خواسته های بیماران یا مراجعین سلامت از مراکز درمانی در حال افزایش می باشد لذا مراکز درمانی که از سامانه مطلوبی ندارند دچار چالش های در زمینه کاهش کارایی ، کاغذ بازی ، چند باره کاری ، خطاهای پزشکی و افت کیفیت خدمات می باشند . تیام یک سامانه جامع ، انعطاف پذیر و قابل تنظیم و منحصر به فرد می باشد که با ابزارها و امکاناتی که در اختیار مراکز درمانی قرار می دهد باعث ارائه خدمات با کیفیت تر به بیماران می شود. :

ماژول های تشکیل دهنده تیام

 نگاهی اجمالی به تیام

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

اینفوگرافیک خدمات پارس تیام

تیام تحت وب

دسترسی از هر جا و هر زمان

icons8-device-55
هر تجهیز
تجربه امکان استفاده از سامانه از طریق کلیه دستگاه ها از قبیل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و رایانه شخصی بدون هیچگونه محدودیت با نرم افزارهای پارس تیام رایانه
icons8-location-55
هر کجا
شما هر کجا باشید تنها با اتصال به اینترنت امکان دسترسی به سامانه را دارید
نرم افزارهای پارس تیام رایانه
icons8-history-folder-55
هر زمان
این سامانه بدلیل وب بودن هر لحظه و زمان قابل دسترس می باشد
icons8-chrome-55
هر امکان
تمامی امکانات نرم افزار درنسخه تحت وب در دسترس می باشد