لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.

داشبورد مدیریت تیام

نرم افزار داشبورد مدیریت تیام در یک نگاه:

هدف نهایی در استفاده از هوش تجاری این است که به مدیران و تصمیم سازان سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک کند تا در وهله اول شرایط فعلی کسب و کار را به صورت جامع و در کوتاه ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار دهند و نقاط ضعف، چالش ها و مشکلات سیستم را شناسایی نمایند و در وهله دوم بتوانند با اتخاذ تصمیمات مناسب و رفع مشکلات و موانع، کارایی و درآمدشان را افزایش دهند و بهتر بتوانند با سایر کسب‌وکارها رقابت کنند. نرم‌افزارهای هوش تجاری مجموعه‌ای از ابزارهای تجزیه‌وتحلیل‌، مدیریت داده‌ها، ابزارهای گزارش‌دهی و همچنین روش‌های مختلف مدیریت و آنالیز داده را در اختیار مدیران کسب و کارها قرار میدهد.

بنابراین استفاده از این نرم افزارها و داشبورد هوش تجاری می تواند به سیاست گذاری درست در بازه های زمانی مختلف و هدف گذاری جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات منجر شود. داشبورد مدیریت تیام نرم افزاری زیبا، جامع و کاربر پسند می باشد که پاسخ گوی تمامی نیاز مدیر جهت مدیریت بخش های مختلف با استفاده از رسم انواع نمودارها ارائه می نماید. این محصول در سه نسخه تحت ویندوز، تحت وب محلی و تحت وب ابری قابل ارائه می باشد.

داشبورد مدیریت تیام

ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار داشبورد مدیریت تیام:​

امکانات بخش اموال و دارایی

ویژگی های نرم افزار داشبورد مدیریت تیام

 • داشبورد مدیرت برابر است با مدیریت توسط نمودارهای ستونی ،دایره ای ،نقشه ، درجه و … (مصورسازی داده ها)
 • مقایسه اطلاعات سنوات قبلی و ارزیابی عملکرد حال حاضر
 • قابلیت همسو سازی استراتژی ها و اهداف
 • تحلیل اطلاعات آماری
 • نظارت بر عملکرد بخش های مختلف
 • نمایش وضعیت کل سازمان در یک نگاه
 • کمک به تصمیم گیری بهتر و سریع تر
 • ایجاد توانایی در شناسایی و تصحیح روندهای منفی
 • قابلیت اندازه گیری کارآمدی و ناکارآمدی سیستم
 • توانایی در تولید گزارشات جزئی از روندهای جدید
 • ثبت برنامه های مصوب سالیانه برای هر بخش بر اساس فیلدهای کلیدی سیستم شامل درآمد، تعداد مراجعین و…
 • ترسیم انواع نمودارها بر اساس برنامه های مصوب و محقق شده
 • نمایش رشد یا کاهش مراجعین به هر بخش یا به صورت کلی
 • نمایش بار ترافیکی مراجعین به مرکز درمانی از لحظه ورود تا لحظه اتمام کار مراجعین
 • صرفه جویی در وقت با حذف گزارش های متعدد
 • سادگی و درک سریع بصری
 • تخصیص زمان کارکنان به تحلیل اطلاعات به جای ساخت گزارشات
 • ایجاد امکان تصمیم گیری آگاهانه تر بر اساس وضعیت شاخص ها
 • رعایت اصل سهولت استفاده برای مدیران
قرارداد پزشکان در نرم افزار پارس تیام

قابلیت داشبورد مدیریت تیام

 • ارتباط با منابع داده مختلف: بسته اینکه چه نوع اطلاعاتی باید توسط کاربران دیده شود می توان داشبورد را به منابع اطلاعاتی مختلف وصل کرد.

 • مصورسازی داده ها : نمایش داده های مختلف به شکل نمودارهای متنوع، جدول ها و… امکان تحلیل ساده تر و جامع تر اطلاعات را قراهم میکند.

 • قابلیت Drill-Down: این ویژگی برای کاربران این امکان را فراهم میکند تا با کلیک بر روی نمودارها  اطلاعات بیشتری را  به دست بیاورند که به تحلیل بهتر و دقیق تر  داده ها کمک میکند.

 • فیلتر داده ها: از دیگر ویژگی های داشبورد هوشمند مدیریت تیام امکان فیلتر کردن داده هاست که به کاربران این امکان را میدهد که بازه های تاریخی، تنظیمات جغرافیایی و سایر پارامترها را به صورت دلخواه خود فیلتر و مشاهده نمایند.

 • Text boxها و tooltip ها: داشبوردها اغلب دارای باکس های متن و ابزارهای اطلاعاتی است که داده های مصورسازی شده را توضیح می دهند.. 

قرارداد پزشکان در نرم افزار پارس تیام

انواع داشبورد هوش تجاری

هوش تجاری را بسته به نوع استفاده میتوان به انواع مختلفی تقسیم کرد

 • داشبوردهای فروش و بازاریابی: داشبورد فروش داده هایی مثل فروش محصولات، هزینه های فروش و دیگر شاخص های کلیدی مربوط به حوزه فروش همچون  را مصورسازی میکند تا کاربر امکان رصد میزان دسترسی به اهداف فروش و موانع و گلوگاه های موجود در این بخش را مشاهده کنند. هزینه ها، نرخ پاسخگویی، ایجاد سرنخ و دیگر شاخص های عملکرد بازاریابی را نمایش می دهند.

 • داشبوردهای مشتریان: این داشبورد به کاربر امکان مشاهده و تحلیل رفتار مشتریان را میدهد. برای مثال کاربر به راحتی میتواند نرخ ریزش، تعداد، نرخ بازگشت، درآمد به ازای هر مشتری، چرخه ی عمر، متوسط ارزش سبد خرید و دیگر متریک هایی که می تواند به برنامه ریزی کمپین های بازاریابی کمک کند را مشاهده نماید..

 • داشبوردهای مالی: این نوع داشبوردها داده های مربوط به شاخص های کلیدی عملکرد مالی مصورسازی میکنند. از جمله شاخص های مالی عبارت است از درآمد، هزینه های عملیاتی، دارایی ها و بدهی، حاشیه سود، سرمایه در گردش و … که به منظور رصد عملکرد مالی سازمان ها در قالب داشبوردهای مالی ارائه می گردد.

 • داشبوردهای عملیاتی:داشبوردهای مدیریت پروژه اطلاعاتی را در خصوص وضعیت پیشرفت پروژه های کسب و کار نمایش می دهند. مدیران پروژه با بهره گیری از این اطلاعات می توانند به رصد فعالیت ها پرداخته، زمان های تحویل هر فعالیت، هزینه، بودجه و سایر پارامترهای کلیدی کنترل پروژه را مورد بررسی قرار دهند.

سوالات متداول عمومی

بله این امکان وجود دارد.

پشتیبانی نرم افزار در سال اول رایگان می باشد و هزینه پشتیبانی برای سال دوم ، بین 25 الی 35 درصد مبلغ خرید بر اساس نوع نرم افزار و جمع مبلغ خرید محاسبه می گردد و برای سال سوم و بعد بر اساس تورم اعلامی بانک مرکزی محاسبه می گردد.

پشتیبانی شامل آموزش ، آپدیت نرم افزار ، نصب نرم افزار بر روی کلاینت جدید ، رفع ایرادت و … میباشد.

پشتیبانی بصورت تلفنی و ارسال تیکت می باشد . زمان پاسخگویی بصورت تیکت در تایم اداری کمتر از 5 دقیقه و در ساعات غیر اداری 30 دقیقه می باشد.

روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17:15 و پنج شنبه 8 الی 13 بصورت تلفنی و تیکت خدمات ارائه می شود و بجز این ساعات بصورت تیکت پاسخ گو هستیم.

برای محصولات نرم افزاری تحت وب امکان ارائه نسخه آزمایشی بر روی سرور شرکت وجود دارد. ولی برای نرم افزار های تحت ویندوز، متاسفانه این امکان وجود ندارد.

می توانید با کلیک بر روی دکمه «رایگان استفاده کن» در بالای صفحات محصول و تکمیل فرم درخواست استفاده رایگان از نرم افزار نسبت به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار اقدام نمایید.

در تعداد کاربر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و می توان به طور نامحدود کاربر تعریف کرد ولی در تعداد کلاینت بستگی به نوع نرم افزار محدودیت تعدادی وجود دارد که البته امکان خرید نامحدود کلاینت وجود دارد.

با توجه به فعالیت گسترده شرکت پارس تیام رایانه در سطح کشور ، تقریبا در تمامی شهرهای کشور ، مراکزی وجود دارند که در حال حاضر مشتری شرکت تیام باشند ، لذا با هماهنگی با شرکت و مراجعه به محل مشتری می توانید از سطح کیفی نرم افزار و نحوه پشتیبانی شرکت اطلاعات مفیدی دریافت نمایید.

بله، بدون هیچ مشکلی می توان از نرم افزار استفاده کرد. تمدید پشتیبانی صرفا جهت دریافت خدمات پشتیبانی می باشد و این نکته در فاکتور خرید و قرارداد ذکر می گردد.

بله این امکان با پرداخت ما به التفاوت بین دو نسخه وجود دارد و داده های وارد شده در نرم افزار تحت ویندوز به نرم افزار تحت وب منتقل می گردد.

لطفا با ما تماس بگیرید ، در نزدیکی های خودتون مشتری معرفی می کنیم و به آسانی می توانید از همکارهای خودتون درباره ما بپرسید.

با شماره 37362-021 تماس حاصل بفرمایید، بخش فروش برای شما پیش فاکتور صادر می نماید، پس از تایید پیش فاکتور به صورت آنلاین و انجام واریز، نرم افزار از طریق نرم افزار های ارتباطی برای شما نصب می گردد.

معمولا کمتر از 2 ساعت ولی بستگی به سرعت اینترنت دارد . عمده زمان مورد نیاز جهت دانلود و نصب نرم افزار SQL Server می باشد.

کاربر میتواند هنگام خروج از نرم افزار به صورت دستی اقدام به پشتیبانگیری نماید یا اینکه پشتیبانگیری اتوماتیک بر روی سرور تنظیم شود که در این صورت طبق تنظیمات انجام شده در ساعت خاصی از روز بک آپ گرفته شود.

تمامی اطلاعاتی که توسط کاربر در برنامه وارد میشود در بانک اطلاعاتی موجود در سرور ذخیره میگردند.

بله این امکان در نرم افزار تیام وجود دارد و در حال حاضر به دستگاه های شرکت های سامان کیش، به پرداخت، آسان پرداخت، سداد، ایران کیش، پاسارگاد، تجارت الکترونیک پارسیان، فن آوا متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد و در حال حاضر به کیوسک بانک انصار ، نیکو کیوسک و همچنین کیوسک های شرکت به پرداخت ملت متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد.

بله در نرم افزار تیام 7 فرمت قبض صندوق با اندازه 8 سانتی و 2 فرمت با سایز A5 طراحی شده است که تفاوت این فرمت ها در ظاهر و اطلاعات قابل نمایش می باشد.

خدمات

چه کسانی از تیام بهره می برند

ماژول های تشکیل دهنده تیام

 نگاهی اجمالی به تیام

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

پارس تیام

تیام تحت وب

دسترسی از هر جا و هر زمان

دسترسی با هر ابزار
هر تجهیز
تجربه امکان استفاده از سامانه از طریق کلیه دستگاه ها از قبیل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و رایانه شخصی بدون هیچگونه محدودیت با نرم افزارهای پارس تیام رایانه
دسترسی از هر جا
هر کجا
شما هر کجا باشید تنها با اتصال به اینترنت امکان دسترسی به سامانه را دارید. بنابراین نیاز نخواهید داشت که برای دسترسی به سامانه در محل کارتان حضور داشته باشید.
نرم افزارهای پارس تیام رایانه
هر زمان
هر زمان
این سامانه به دلیل تحت وب بودن هر لحظه و هز زمان قابل دسترس می باشد. بنابراین شما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به سامانه دسترسی دارید.
هر امکان
هر امکان
تمامی امکانات نرم افزار، درنسخه تحت وب در دسترس می باشد بنابراین از طریق نرم افزار تحت وب پارس تیام میتوانید به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی داشته باشید.