لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

درباره ما

سالها تجربه ...

شرکت مهندسی پارس تیام رایانه از سال 1384 جز قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای پزشکی با تشکیل گروهی از متخصصین حوزه انفورماتیک و پزشکی، فعالیت خود را بر اساس استانداردهای روز آغاز نمود. این شرکت با تلاش همه جانبه و حضور در نمایشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف تولید سیستم‌های مدیریت اطلاعات درمانی و پزشکی بیماران، تجربه‌های بسیار موفقی کسب نموده است.باعث مباهات است که اکنون ،  استقرار نرم‌افزار در بیش از 4000 نوع مرکز درمانی دولتی و خصوصی و همچنین طرف قرارداد با بیش از 30 دانشگاه علوم پزشکی در حوزه‌های مختلف در سراسر کشور می‌باشد.

درباره پارس تیام

گستردگی در سطح کشور

دانشگاه علوم پزشکی
32
دانشگاه علوم پزشکی
کلینیک
+ 856
کلینیک عمومی و تخصصی
دندانپزشکی
+ 645
کلینیک دندانپزشکی
آزمایشگاه
+ 365
آزمایشگاه
مرکز تصویربرداری
+ 172
مرکز تصویر برداری
داروخانه
+ 532
داروخانه

اعضای خانواده پارس تیام

پارس تیام در گذر زمان

همه چیز از سال 1384 برای شرکت پارس تیام رایانه شروع شد . زمانی بود که تکنولوژی روز به روز در حال گسترش به مشاغل مختلف بود و بعضی از مراکز درمانی مثل کلینیک ها و آزمایشگاه ها و گاها داروخانه ها به دنبال استفاده از تکنولوژی جدید بودن . در این فضا ، شرکت پارس تیام رایانه با یاری گرفتن از اساتید خوشفکر و خوش ذوق و مشتریان عزیز  پا به عرصه وجود گذاشت و متولد شد . اولین سامانه مدیریت کلینیک این شرکت بنام آوان در سال 1385 عرضه شد که استقبال خوبی شد و پس از آن تصمیم به اضافه کردن سایر بخش های درمانی شامل آزمایشگاه، داروخانه، تصویربرداری و … گرفته شد . و اکنون با تنوع محصولات پزشکی و مالی در بسترهای مختلف (ویندوز و وب)  همچنان با قدرت هستیم .

گذر عمر، هم تلخ است، هم زیباست، نمی توان گفت که چیزی از دست نمی دهی و نمی توان گفت چیزی به دست نخواهی آورد، زمان تو را در تعادل نگه می دارد، هر چه بدهی، چیز دیگری بدست می آوری، زمان، عرصه بده بستان است، پس جای هیچ حسرتی باقی نمی ماند.  باید همراه آن زیست، نبودش را فرض کن، چه می شد، دنیایی تکراری، قدرش را بدان و خودت را با آن وفق بده.

ایده های خلاقانه در مدیریت بیمارستانی، سبب شد تا داشبوردهای مدیریتی نخستین بار در نرم‌افزارهای بیمارستانی تعریف و مورد بهره‌برداری قرار گیرد. همچنین طرح های توسعه پرونده الکترونیک از همکاری با تیم های تخصصی درمانی آغاز شد و پزشکان شروع به تکمیل شرح حال بیماران در ساختارهای الکترونیک نمودند. در این زمان، ایجاد سامانه پرونده الکترونیک سلامت (سپاس) در وزارت بهداشت اتفاق فرخنده ای برای جمع آوری و نظم دهی به ساختار داده‌های الکترونیکی حوزه سلامت بود که شرکت پارس تیام به عنوان یکی از بازوهای اجرایی آن در بیمارستان‌ها، به وزارت بهداشت یاری داد.
در این فضا واحد ارتباط با مشتری و مدیریت هوشمند درخواست‌ها راه اندازی گردید تا به شفافیت عملکرد مجموعه کمک شود. اعمال دستورالعمل‌های کشوری و تغییرات عمده در روش‌های محاسبه هزینه‌ها و جمع‌آوری و پردازش اطلاعات سلامت در کنار تبادلات داده با وزارت بهداشت و سازمان‌های بیمه گر انقلابی در حوزه سیستم‌های اطلاعات بیمارستانی به وجود آورد. دانشگاه‌های علوم پزشکی متعدد با اعتماد به پارس تیام و بهره‌برداری از محصول در تمامی بیمارستان‌های تابعه، سبب گستردگی هرچه بیشتر سامانه در کشور شدند. در طی این سال ها، شرکت پارس تیام در جهت افزایش رضایت‌مندی بیمارستان‌ها و پشتیبانی مناسب، اقدام به تولید نسخه‌های جدید بر اساس تکنولوژی‌های روز نموده و تیم‌های تولید و پشتیبانی تخصصی خود را ارتقاء داده است.
توجه به تحقیق و توسعه و نگاه به آینده، از مهمترین استراتژی و رویکردهای همیشگی پارس تیام بوده است. ما در تمام سال‌های فعالیت خود از افراد خبره در حوزه های مختلف درمانی، مالی، مدیریتی به عنوان همکار و مشاور بهره گرفته‌ایم و با بازدید و مطالعه سیستم‌های نرم افزاری داخل و خارح از کشور و روند کاری شرکت‌های مطرح این حوزه، برنامه‌های توسعه محصول و فعالیت‌های خود را توسعه داده‌ایم. تولید سامانه‌های تجمیع و مدیریت اطلاعات مراکز درمانی برای دانشگاه‌ها و نهادهای بالادستی، تولید و توسعه پرونده الکترونیک بیماران، پیاده‌سازی نسخه‌نویسی و نسخه‌پیچی بیماران، طرح‌های مرتبط با نظام ارجاع و … از جمله دستاوردهای واحد تحقیق و توسعه شرکت است. پارس تیام باور دارد چشم انداز حوزه سلامت الکترونیک کشور با توسعه روزافزون و نگاه به تجربیات کشورهای پیشرفته و استمرار سخت کوشی و خلاقیت، روشن است.

1384

تولید نرم افزار کلینیکی تحت ویندوز

1386

اضافه شدن بخش های پاراکلینیک و داروخانه

1387
اضافه شدن بخش آزمایشگاه
1388
اضافه شدن ماژول نرم افزار مرکز جراحی محدود
1390
بازنویسی مجدد کل سامانه های موجود تحت عنوان نرم افزار تیام
1392
اضافه شدن ماژول نوبت دهی آنلاین ، حسابداری و حقوق دستمزد
1395
توسعه پرونده پزشکی و اضافه شدن این ماژول به سامانه یکپارچه
1399
توسعه تمامی نرم افزارهای موجود بصورت تحت وب
1401
توسعه نرم افزار کارانه بیمه روستایی بصورت وب

پارس تیام همواره درحال توسعه 

بررسی نیاز مشتریان و توسعه همواره جزئی از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. لذا ما معتقدیم تا زمانی که خلاقیت و نوآوری در توسعه محصولات وجود داشته باشد می توان تجارتی موفق و مشتریان  راضی داشت . ما همواره به دنبال ارتقاء کیفیت محصولاتمان هستیم . این امر امکان پذیر نیست مگر از بهره گیری تکنولوژی های روز.

مراکز سرپایی هوشمند

طراحی و ارائه خدمات نوین الکترونیکی مبتنی بر هوش مصنوعی و راه‌اندازی بیمارستان‌های هوشمند و روال‌های پیشرفته مراقبت از بیمار، از مهم‌ترین محورهای تحقیق و توسعه شرکت به شمار می‌رود.

مراکز پزشکی ابری

امنیت بالای محصولات و حفظ رازداری و حریم خصوصی بیماران برای ما بسیار مهم است. در این راستا، در حال حاضر، شفا تنها سامانه اطلاعات بیمارستانی است که موفق به اخذ گواهی امنیت (افتا) شده است.

 

سامانه مالی و اداری ابری

طراحی و ارائه خدمات نوین الکترونیکی مبتنی بر هوش مصنوعی و راه‌اندازی بیمارستان‌های هوشمند و روال‌های پیشرفته مراقبت از بیمار، از مهم‌ترین محورهای تحقیق و توسعه شرکت به شمار می‌رود.

 

تقدیرنامه و رضایت نامه ها

قدردان اعتماد مشتریانمان هستیم

مجوزها و گواهی نامه ها

مورد تایید هستیم

صنفی
مجوز نظام صنفی1402
گواهی تایید فنی نرم افزار
گواهی تایید فنی نرم افزار
مجوز سپاس
مجوز سپاس
گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیک
گواهی شورای عالی انفورماتیک

با ما در تماس باشید