لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.

نرم افزار درمانگاه و کلینیک

نرم افزار کلینیک و درمانگاه تیام در یک نگاه

تشکیل پرونده پزشکی 

پذیرش بیمار

مدیریت صندوق

استعلام استحقاق درمان (تامین اجتماعی و بیمه سلامت)

ارسال و تایید الکترونیکی از داخل نرم افزار

مدیریت نسخه بیمه پایه و تکمیلی

نسخه نویسی

نوبت دهی

اتصال به انواع دستگاه‌های کارت‌خوان

اتصال به دستگاه کیوسک پرداخت

نرم افزار کلینیک تیام
مدیریت و سازماندهی تمامی فرایندهای کلینیک 

یکپارچگی و جامعیت اتصال به زیر سیستم حسابداری و تولید اسناد حسابداری به صورت اتوماتیک کاهش خطاهای کاربران سیستم در ثبت و محاسبات کاهش هزینه‌های مرکز درمانی امکان باز نگه‌داشتن فرم‌های مختلف برنامه به صورت همزمان قابلیت استفاده از نرم‌افزار بدون نیاز به موس اتصال به سامانه نسخ الکترونیک جهت ثبت نسخه در سامانه بیمه و یا حذف نسخه از سامانه بیمه

پذيرش بیمار با استفاده از لیست بیماران از قبل رزرو شده

جستجوى سریع بیمار، امکان گزارش‌گیری مالی، درمانی و پرونده‌ای بیمار در پذیرش امکان ثبت مواد مصرفی مانند دستکش، الکل و… جهت ثبت در هزینه‌های کلینیک برای محاسبه قیمت تمام شده خدمات و کسر از موجودی آن در پذیرش امکان ثبت بیمه پایه، تکمیلى انواع معرفی‌نامه امکان نمایش هشدارهای پزشکی درسه سطح نرمال وکم خطر و پرخطر ثبت خدمات درمانی با سریعترین راه ممکن است

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه
بک آب گیری نرم افزار

امکان بروزرسانی اتوماتیک نرم‌افزار(آپدیت‌های جدید نرم‌افزار کلینیک) ، امکان گرفتن نسخه پشتیبان(Backup) روزانه از اطلاعات به صورت اتوماتیک با قابلیت تنظیم به روی یک ساعت مشخص در طول شبانه‌روز ، قابلیت تنظیم ساعت کاری روزانه مثلا از ساعت 07:30 تا 07:30روز بعد به عنوان یک روز بجای ساعت رسمی 00:00 تا24:00 به عنوان یک روزکاری ثبت تمامی جزئیات فعالیت‌های کاربران در سیستم (Log)

تجمیع سازی اطلاعات

قابلیت تعریف چندین کلینیک کاملا مجزا و تعریف کاربران با سطح دسترسی مختلف به کلینیک‌های تعریف شده

امکان تعریف کدینگ (خدمات، لوازم مصرفی و…) بصورت مشترک بین همه کلینیک‌های تعریف شده یا تعدادی از کلینیک‌ها

قابلیت قیمت‌دهی تفکیکی براساس هر مرکز جهت کلینیک‌هایی که به صورت متمرکز به هم متصل هستند به‌طوری که هر مرکز قیمت‌های مستقل خود را دارا می‌باشد.

امکانات فنی نرم افزار

امکان استفاده از تجهیزات و امکانات نوین مانند قلم نوری، سامانه پیامکی، بارکد خوان، دوربین، Caller ID، اسکن اثر انگشت و…

امکان تعریف کاربران به صورت نا محدود و تعریف سطوح دسترسی متفاوت و مجزا برای هر کاربر ، امکان استفاده همزمان کاربران به صورت نامحدود در نرم افزار کلینیک

امکان استفاده بصورت راه دور (منزل، خارج از کشور و…) (تحت اینترنت)

امکان ارسال و دریافت پیام داخلی بین کاربران سیستم (Chat)

امنیت نرم افزار

امنیت سیستم

نرم‌افزار کلینیک تیام مجهز به امکانات کنترلی و امنیتی می‌باشد و از هرگونه خطا و تغییراتی که بخواهد ناخواسته صورت بگیرد جلوگیری می‌کند، و اجازه ورود افراد غیرمجاز به اطلاعات را نمی‌دهد.

ذخیره‌سازی تمامی فعالیت‌های کاربران درlog سیستم (تاریخ، ساعت، شرح فعالیت و…) ، یک سری ابزار در اختیار مدیران قرار می‌گیرد که به‌وسیله آن می‌توانند به تمامی اطلاعات دسترسی داشته باشند که دیگر کارکنان چنین دسترسی ندارند و فقط مخصوص مدیریت می‌باشد.

تاییدیه های فنی سامانه های پارس تیام

سربلند از هر آزمون

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

تیام تحت وب

دسترسی از هر جا و هر زمان

دسترسی با هر ابزار
هر تجهیز
تجربه امکان استفاده از سامانه از طریق کلیه دستگاه ها از قبیل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و رایانه شخصی بدون هیچگونه محدودیت با نرم افزارهای پارس تیام رایانه
دسترسی از هر جا
هر کجا
شما هر کجا باشید تنها با اتصال به اینترنت امکان دسترسی به سامانه را دارید. بنابراین نیاز نخواهید داشت که برای دسترسی به سامانه در محل کارتان حضور داشته باشید.
نرم افزارهای پارس تیام رایانه
هر زمان
هر زمان
این سامانه به دلیل تحت وب بودن هر لحظه و هز زمان قابل دسترس می باشد. بنابراین شما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به سامانه دسترسی دارید.
هر امکان
هر امکان
تمامی امکانات نرم افزار، درنسخه تحت وب در دسترس می باشد بنابراین از طریق نرم افزار تحت وب پارس تیام میتوانید به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی داشته باشید.