لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.

نسخه الکترونیکی تیام

نسخه الکترونیکی تیام در یک نگاه

ماژول نسخه الکترونیک تیام به عنوان بخشی از مجموعه نرم افزارهای شرکت پارس تیام رایانه امکانات جامع و محیطی کاربر پسند و زیبا را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند به سادگی فرآیند مربوط به نسخه نویسی الکترونیکی را انجام دهند. این محصول با توجه به نیاز مشتریان خود ، همواره در حال گسترش و توسعه و بهینه سازی میباشد.
سامانه نسخه نویسی جامع ترین سامانه نسخه نویسی آنلاین میباشد که امکان ثبت نسخ مربوط به سازمان های تامین اجتماعی ، بیمه سلامت و سپاس را به صورت یکجا به کاربران می دهد . در این ماژول بصورت گسترده از هوش مصنوعی جهت یاری کردن به پزشکان استفاده شده است از جمله جستجوی داروها و یا خدمات ، تشخیص داروهای مورد علاقه پزشک و …

نسخه الکترونیک تیام (EP)

دانلود کاتالوگ

رایگان استفاده کن

درخواست مشاوره

پایگاه دانش

ویژگی ها و خصوصیات سامانه نسخه الکترونیک تیام:

قرارداد پزشکان در نرم افزار پارس تیام

بارزترین ویژگی های سامانه نسخه الکترونیک تیام

 • اتصال به سامانه های تامین اجتماعی، بیمه سلامت و سپاس 
 • امکان ارسال نسخه ها به سازمان مورد نظر بدون مراجعه به سامانه های مربوط به هر سازمان تنها با چند کلیک  
 • پنل کاربری جامع و کاربرپسند شامل کلیه موارد مربوط به نوشتن و ارسال انواع نسخه ها 
 •  افزایش درجه رضایتمندی و رفاه حال بیماران و مراجعین
 • نسخه های پیش فرض آماده
 • افزایش سرعت انجام نسخه نویسی و افزایش درجه رضایتمندی کاربران سیستم

ویژگیهای ظاهری سامانه نسخه الکترونیک تیام

 • محیطی جذاب و کاملا پویا ، منطبق با استانداردهای روز دنیا و اصول مهندسی نرم افزار
 • طراحی بسیار کاربرپسندانه و کاربردی فرم ها (user friendly)
 • استفاده از رنگ هایی که با توجه به کار مداوم موجب خستگی چشمان کاربر نمی شوند
 • طراحی امنیتی مبتنی بر عدم اعتماد به کاربران سیستم
 • قابلیت اتصال به سایر نرم افزارها به عنوان ماژول تکمیلی
 • مشارکت کارشناسان و پزشکان در طراحی نرم افزار
 • امکان باز نگه داشتن فرم های مختلف برنامه به صورت همزمان
 • قابلیت استفاده از نرم افزار بدون نیاز به موس (طراحی کاربردی مبتنی بر صفحه کلید برای تسریع عملکرد کاربران)

امکانات سامانه نسخه الکترونیک تیام

 • جستجو و ثبت بیمار با استفاده از کدملی
 • قابلیت استحقاق سنجی مراجعین با وارد کردن کد ملی
 • امکان ثبت بیمه بیمار
 • امکان درج توضیحات در رابطه با نحوه مصرف دارو علاوه بر نام دارو 
 • ارسال نسخه، کد پیگیری و جزئیات نسخه از طریق پیامک به بیمار
 • امکان اضافه کردن همزمان چند آیتم به نسخه به منظور تسریع در روند نسخه نویسی
 • امکان چاپ نسخه علاوه بر ثبت الکترونیک آنها
 • استفاده از نسخ پرتکرار دارو به منظور صرفه جویی در زمان و سهولت در تجویز نسخه الکترونیک
 • قابلیت ثبت آزمایشات، دارو، سونوگرافی و… بیمار در نرم افزارنسخه نویسی الکترونیک
 • استفاده از هوش مصنوعی در جستجو دارو یا خدمات و …
پذیرش نرم افزار مدیریت مطب
نرم افزار حقوق و دستمزد تیام

با اجرای نسخه نویسی الکترونیک از سوی سازمان های بیمه گر و سازمان های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان کشور  الزامات جدیدی در این حوزه شکل گرفت. این طرح در راستای  ارتقای سیستم سلامت کشور اجرایی شده تمامی خدمات در حوزه سلامت و درمان را شامل میشود.

شرکت پارس تیام رایانه به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های حوزه تولید سیستم های مدیریت یکپارچه مراکز درمانی، اقدام به تولید سامانه نسخه الکترونیک، به عنوان بخشی از سایر نرم افزارهای خود نمود. نسخه نویسی الکترونیکی مزایای متعددی دارد که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • سهولت دسترسی به سوابق و روند درمانی تجویز شده برای بیمارانبهبود گردش و عملکرد مراکز درمانی
 • کاهش خطاهای ناشی از خطای انسانی در فرآیند تجویز نسخه ها و بهبود نتایج درمانی
 • دسترسی به سوابق درمانی و سوابق پزشکی بیمار از طریق پرونده الکترونیک سلامت
 • ارتقاء خدمات رسانی در سیستم بهداشت و درمان
 • بهبود و تسهیل گردش کار در زمینه نسخ دارویی
 •  

سوالات متداول عمومی

بله این امکان وجود دارد.

پشتیبانی نرم افزار در سال اول رایگان می باشد و هزینه پشتیبانی برای سال دوم ، بین 25 الی 35 درصد مبلغ خرید بر اساس نوع نرم افزار و جمع مبلغ خرید محاسبه می گردد و برای سال سوم و بعد بر اساس تورم اعلامی بانک مرکزی محاسبه می گردد.

پشتیبانی شامل آموزش ، آپدیت نرم افزار ، نصب نرم افزار بر روی کلاینت جدید ، رفع ایرادت و … میباشد.

پشتیبانی بصورت تلفنی و ارسال تیکت می باشد . زمان پاسخگویی بصورت تیکت در تایم اداری کمتر از 5 دقیقه و در ساعات غیر اداری 30 دقیقه می باشد.

روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17:15 و پنج شنبه 8 الی 13 بصورت تلفنی و تیکت خدمات ارائه می شود و بجز این ساعات بصورت تیکت پاسخ گو هستیم.

برای محصولات نرم افزاری تحت وب امکان ارائه نسخه آزمایشی بر روی سرور شرکت وجود دارد. ولی برای نرم افزار های تحت ویندوز، متاسفانه این امکان وجود ندارد.

می توانید با کلیک بر روی دکمه «رایگان استفاده کن» در بالای صفحات محصول و تکمیل فرم درخواست استفاده رایگان از نرم افزار نسبت به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار اقدام نمایید.

در تعداد کاربر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و می توان به طور نامحدود کاربر تعریف کرد ولی در تعداد کلاینت بستگی به نوع نرم افزار محدودیت تعدادی وجود دارد که البته امکان خرید نامحدود کلاینت وجود دارد.

با توجه به فعالیت گسترده شرکت پارس تیام رایانه در سطح کشور ، تقریبا در تمامی شهرهای کشور ، مراکزی وجود دارند که در حال حاضر مشتری شرکت تیام باشند ، لذا با هماهنگی با شرکت و مراجعه به محل مشتری می توانید از سطح کیفی نرم افزار و نحوه پشتیبانی شرکت اطلاعات مفیدی دریافت نمایید.

بله، بدون هیچ مشکلی می توان از نرم افزار استفاده کرد. تمدید پشتیبانی صرفا جهت دریافت خدمات پشتیبانی می باشد و این نکته در فاکتور خرید و قرارداد ذکر می گردد.

بله این امکان با پرداخت ما به التفاوت بین دو نسخه وجود دارد و داده های وارد شده در نرم افزار تحت ویندوز به نرم افزار تحت وب منتقل می گردد.

لطفا با ما تماس بگیرید ، در نزدیکی های خودتون مشتری معرفی می کنیم و به آسانی می توانید از همکارهای خودتون درباره ما بپرسید.

با شماره 37362-021 تماس حاصل بفرمایید، بخش فروش برای شما پیش فاکتور صادر می نماید، پس از تایید پیش فاکتور به صورت آنلاین و انجام واریز، نرم افزار از طریق نرم افزار های ارتباطی برای شما نصب می گردد.

معمولا کمتر از 2 ساعت ولی بستگی به سرعت اینترنت دارد . عمده زمان مورد نیاز جهت دانلود و نصب نرم افزار SQL Server می باشد.

کاربر میتواند هنگام خروج از نرم افزار به صورت دستی اقدام به پشتیبانگیری نماید یا اینکه پشتیبانگیری اتوماتیک بر روی سرور تنظیم شود که در این صورت طبق تنظیمات انجام شده در ساعت خاصی از روز بک آپ گرفته شود.

تمامی اطلاعاتی که توسط کاربر در برنامه وارد میشود در بانک اطلاعاتی موجود در سرور ذخیره میگردند.

بله این امکان در نرم افزار تیام وجود دارد و در حال حاضر به دستگاه های شرکت های سامان کیش، به پرداخت، آسان پرداخت، سداد، ایران کیش، پاسارگاد، تجارت الکترونیک پارسیان، فن آوا متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد و در حال حاضر به کیوسک بانک انصار ، نیکو کیوسک و همچنین کیوسک های شرکت به پرداخت ملت متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد.

بله در نرم افزار تیام 7 فرمت قبض صندوق با اندازه 8 سانتی و 2 فرمت با سایز A5 طراحی شده است که تفاوت این فرمت ها در ظاهر و اطلاعات قابل نمایش می باشد.

سوالات متداول اختصاصی

بله ، در حال حاضر استحقاق سنجی بیماران برای سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت در نرم افزار وجود دارد و نیازی به مراجعه به سایت نیست و همچنین نیروی های مسلح در حال انجام می باشد.

بله ، امکان نسخه نویسی در نرم افزار وجود دارد بدون نیاز به مراجعه به سایت سازمان های بیمه گر

بله این امکان بصورت بسیار جامع برای تخصص های مختلف پزشکی ، ایجاد شده است و همچنین با استفاده از فرم ساز ها امکان گسترش بصورت شخصی وجود دارد از جمله تخصص های که پرونده پزشکی ایجاد شده است :  زنان و زایمان ، ژنتیک و … و همچنین امکان استفاده از قلم نوری در سیستم وجود دارد.

در سیستم تیام چهار روش برای ثبت نوبت شخص وجود دارد : نوبت دهی حضوری ، تلفنی، کیوسک و اینترنتی

نرم افزار تیام از سیستم صف پیشرفته با امکانات جامع و انعطاف پذیری بالا پشتیبانی میکند امکان تعریف صف و اتاق به تعداد دلخواه، لیست خدماتی یک اتاق،تعریف سقف نوبت برای هر پزشک به تفکیک شیفت، قابلیت اتصال به TV  و سیستم اعلان و..

قابلیت ثبت قراردادها به شکل درصدی یا مبلغ ثابت از مبالغ نقدی و بیمه‌ای در نرم افزار کلینیک تعبیه شده است. علاوه بر این قابلیت ثبت قرارداد برای شیفت صبح، ظهر، عصر، شب و تعطیلات، ثبت کسورات و جریمه، تخفیفات، تعریف قرارداد پزشکان بر اساس جزء فنی و حرفه‌ای و…

بله این امکان وجود دارد که چندین کلینیک مجزا را به نرم افزار اضافه کنید.

بله این امکان وجود دارد که یک سیستم کد گذاری مشترک برای مواد مصرفی و خدمات در دو یا چند کلینیک مجزا صورت بگیرد.

بله این امکان وجود دارد که در مواردی که چند کلینیک‌ به صورت متمرکز به هم متصل هستند قیمت‌دهی تفکیکی براساس هر مرکز اعمال شود به‌طوری که هر مرکز قیمت‌های مستقل خود را دارا می‌باشد.

نرم افزار قابلیت ارائه گزارش های متنوعی از بخش های مختلف را دارد. این گزارش ها شامل گزارش های تفضیلی از بخش های صندوق، درآمد و هزینه، کارکرد پزشکان، فهرست بیماران به صورت تفکیک شده، خدمات انجام شده و…

این امکان وجود دارد که به صورت تکی و هم به صورت یکپارچه گزارش از یک یا چند کلینیک متصل به نرم افزار ارائه شود.

زیر سیستم های متنوعی از جمله کیوسک، نسخه الکترونیک، پرونده الکترونیک و تجهیزات و امکانات نوین مانند قلم نوری، سامانه پیامکی، بارکد خوان، دوربین، Caller ID، اسکن اثر انگشت و… قابلیت اتصال به نرم افزار کلینیک را دارد.

بله، در صورت داشتن آی پی استاتیک و سایر ملزومات مورد نیاز، این امکان وجود دارد که از طریق اینترنت از هر نقطه ای در جهان به نرم افزار کلینیک دسترسی داشته باشید.

سطوح دسترسی در نرم افزار به شکلی طراحی شده که به مدیران مرکز درمانی این امکان را میدهد که به شکلی ویژه به کلیه اطلاعات دسترسی داشته باشند و کارکنان در سایر سطوح به نسبت مسئولیتی که دارند به اطلاعات و امکانات سیستم دسترسی خواهند داشت.

تاییدیه های فنی سامانه های پارس تیام

سربلند از هر آزمون

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

 

تیام تحت وب

دسترسی از هر جا و هر زمان

دسترسی با هر ابزار
هر تجهیز
تجربه امکان استفاده از سامانه از طریق کلیه دستگاه ها از قبیل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و رایانه شخصی بدون هیچگونه محدودیت با نرم افزارهای پارس تیام رایانه
دسترسی از هر جا
هر کجا
شما هر کجا باشید تنها با اتصال به اینترنت امکان دسترسی به سامانه را دارید. بنابراین نیاز نخواهید داشت که برای دسترسی به سامانه در محل کارتان حضور داشته باشید.
نرم افزارهای پارس تیام رایانه
هر زمان
هر زمان
این سامانه به دلیل تحت وب بودن هر لحظه و هز زمان قابل دسترس می باشد. بنابراین شما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به سامانه دسترسی دارید.
هر امکان
هر امکان
تمامی امکانات نرم افزار، درنسخه تحت وب در دسترس می باشد بنابراین از طریق نرم افزار تحت وب پارس تیام میتوانید به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی داشته باشید.