لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

نسخه الکترونیکی تیام

نسخه الکترونیکی تیام در یک نگاه

ماژول نسخه الکترونیک تیام به عنوان بخشی از مجموعه نرم افزارهای شرکت پارس تیام رایانه امکانات جامع و محیطی کاربر پسند و زیبا را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند به سادگی فرآیند مربوط به نسخه نویسی الکترونیکی را انجام دهند. این محصول با توجه به نیاز مشتریان خود ، همواره در حال گسترش و توسعه و بهینه سازی میباشد.
سامانه نسخه نویسی جامع ترین سامانه نسخه نویسی آنلاین میباشد که امکان ثبت نسخ مربوط به سازمان های تامین اجتماعی ، بیمه سلامت و سپاس را به صورت یکجا به کاربران می دهد . در این ماژول بصورت گسترده از هوش مصنوعی جهت یاری کردن به پزشکان استفاده شده است از جمله جستجوی داروها و یا خدمات ، تشخیص داروهای مورد علاقه پزشک و …

نسخه الکترونیکی تیام

ویژگی ها و خصوصیات سامانه نسخه الکترونیک تیام:

بیمه گری جراحی محدود

بارزترین ویژگی های سامانه نسخه الکترونیک تیام

 • اتصال به سامانه های تامین اجتماعی، بیمه سلامت و سپاس 
 • امکان ارسال نسخه ها به سازمان مورد نظر بدون مراجعه به سامانه های مربوط به هر سازمان تنها با چند کلیک  
 • پنل کاربری جامع و کاربرپسند شامل کلیه موارد مربوط به نوشتن و ارسال انواع نسخه ها 
 •  افزایش درجه رضایتمندی و رفاه حال بیماران و مراجعین
 • نسخه های پیش فرض آماده
 • افزایش سرعت انجام نسخه نویسی و افزایش درجه رضایتمندی کاربران سیستم 

ویژگیهای ظاهری سامانه نسخه الکترونیک تیام

 • محیطی جذاب و کاملا پویا ، منطبق با استانداردهای روز دنیا و اصول مهندسی نرم افزار
 • طراحی بسیار کاربرپسندانه و کاربردی فرم ها (user friendly)
 • استفاده از رنگ هایی که با توجه به کار مداوم موجب خستگی چشمان کاربر نمی شوند
 • طراحی امنیتی مبتنی بر عدم اعتماد به کاربران سیستم
 • قابلیت اتصال به سایر نرم افزارها به عنوان ماژول تکمیلی
 • مشارکت کارشناسان و پزشکان در طراحی نرم افزار
 • امکان باز نگه داشتن فرم های مختلف برنامه به صورت همزمان
 • قابلیت استفاده از نرم افزار بدون نیاز به موس (طراحی کاربردی مبتنی بر صفحه کلید برای تسریع عملکرد کاربران)

امکانات سامانه نسخه الکترونیک تیام

 • جستجو و ثبت بیمار با استفاده از کدملی
 • قابلیت استحقاق سنجی مراجعین با وارد کردن کد ملی
 • امکان ثبت بیمه بیمار
 • امکان درج توضیحات در رابطه با نحوه مصرف دارو علاوه بر نام دارو 
 • ارسال نسخه، کد پیگیری و جزئیات نسخه از طریق پیامک به بیمار
 • امکان اضافه کردن همزمان چند آیتم به نسخه به منظور تسریع در روند نسخه نویسی
 • امکان چاپ نسخه علاوه بر ثبت الکترونیک آنها
 • استفاده از نسخ پرتکرار دارو به منظور صرفه جویی در زمان و سهولت در تجویز نسخه الکترونیک
 • قابلیت ثبت آزمایشات، دارو، سونوگرافی و… بیمار در نرم افزارنسخه نویسی الکترونیک
 • استفاده از هوش مصنوعی در جستجو دارو یا خدمات و …
پذیرش نرم افزار مدیریت مطب

با اجرای نسخه نویسی الکترونیک از سوی سازمان های بیمه گر و سازمان های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان کشور  الزامات جدیدی در این حوزه شکل گرفت. این طرح در راستای  ارتقای سیستم سلامت کشور اجرایی شده تمامی خدمات در حوزه سلامت و درمان را شامل میشود.

شرکت پارس تیام رایانه به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های حوزه تولید سیستم های مدیریت یکپارچه مراکز درمانی، اقدام به تولید سامانه نسخه الکترونیک، به عنوان بخشی از سایر نرم افزارهای خود نمود. نسخه نویسی الکترونیکی مزایای متعددی دارد که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • سهولت دسترسی به سوابق و روند درمانی تجویز شده برای بیماران
 •  بهبود گردش و عملکرد مراکز درمانی
 • کاهش خطاهای ناشی از خطای انسانی در فرآیند تجویز نسخه ها و بهبود نتایج درمانی
 • دسترسی به سوابق درمانی و سوابق پزشکی بیمار از طریق پرونده الکترونیک سلامت
 • ارتقاء خدمات رسانی در سیستم بهداشت و درمان
 • بهبود و تسهیل گردش کار در زمینه نسخ دارویی
نوبت دهی آنلاین

سوالات متداول عمومی

بله این امکان وجود دارد.

پشتیبانی نرم افزار در سال اول رایگان می باشد و هزینه پشتیبانی برای سال دوم ، بین 25 الی 35 درصد مبلغ خرید بر اساس نوع نرم افزار و جمع مبلغ خرید محاسبه می گردد و برای سال سوم و بعد بر اساس تورم اعلامی بانک مرکزی محاسبه می گردد.

پشتیبانی شامل آموزش ، آپدیت نرم افزار ، نصب نرم افزار بر روی کلاینت جدید ، رفع ایرادت و … میباشد.

پشتیبانی بصورت تلفنی و ارسال تیکت می باشد . زمان پاسخگویی بصورت تیکت در تایم اداری کمتر از 5 دقیقه و در ساعات غیر اداری 30 دقیقه می باشد.

روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17:15 و پنج شنبه 8 الی 13 بصورت تلفنی و تیکت خدمات ارائه می شود و بجز این ساعات بصورت تیکت پاسخ گو هستیم.

برای محصولات نرم افزاری تحت وب امکان ارائه نسخه آزمایشی بر روی سرور شرکت وجود دارد. ولی برای نرم افزار های تحت ویندوز، متاسفانه این امکان وجود ندارد.

می توانید با کلیک بر روی دکمه «رایگان استفاده کن» در بالای صفحات محصول و تکمیل فرم درخواست استفاده رایگان از نرم افزار نسبت به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار اقدام نمایید.

در تعداد کاربر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و می توان به طور نامحدود کاربر تعریف کرد ولی در تعداد کلاینت بستگی به نوع نرم افزار محدودیت تعدادی وجود دارد که البته امکان خرید نامحدود کلاینت وجود دارد.

با توجه به فعالیت گسترده شرکت پارس تیام رایانه در سطح کشور ، تقریبا در تمامی شهرهای کشور ، مراکزی وجود دارند که در حال حاضر مشتری شرکت تیام باشند ، لذا با هماهنگی با شرکت و مراجعه به محل مشتری می توانید از سطح کیفی نرم افزار و نحوه پشتیبانی شرکت اطلاعات مفیدی دریافت نمایید.

بله، بدون هیچ مشکلی می توان از نرم افزار استفاده کرد. تمدید پشتیبانی صرفا جهت دریافت خدمات پشتیبانی می باشد و این نکته در فاکتور خرید و قرارداد ذکر می گردد.

بله این امکان با پرداخت ما به التفاوت بین دو نسخه وجود دارد و داده های وارد شده در نرم افزار تحت ویندوز به نرم افزار تحت وب منتقل می گردد.

لطفا با ما تماس بگیرید ، در نزدیکی های خودتون مشتری معرفی می کنیم و به آسانی می توانید از همکارهای خودتون درباره ما بپرسید.

با شماره 37362-021 تماس حاصل بفرمایید، بخش فروش برای شما پیش فاکتور صادر می نماید، پس از تایید پیش فاکتور به صورت آنلاین و انجام واریز، نرم افزار از طریق نرم افزار های ارتباطی برای شما نصب می گردد.

معمولا کمتر از 2 ساعت ولی بستگی به سرعت اینترنت دارد . عمده زمان مورد نیاز جهت دانلود و نصب نرم افزار SQL Server می باشد.

کاربر میتواند هنگام خروج از نرم افزار به صورت دستی اقدام به پشتیبانگیری نماید یا اینکه پشتیبانگیری اتوماتیک بر روی سرور تنظیم شود که در این صورت طبق تنظیمات انجام شده در ساعت خاصی از روز بک آپ گرفته شود.

تمامی اطلاعاتی که توسط کاربر در برنامه وارد میشود در بانک اطلاعاتی موجود در سرور ذخیره میگردند.

بله این امکان در نرم افزار تیام وجود دارد و در حال حاضر به دستگاه های شرکت های سامان کیش، به پرداخت، آسان پرداخت، سداد، ایران کیش، پاسارگاد، تجارت الکترونیک پارسیان، فن آوا متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد و در حال حاضر به کیوسک بانک انصار ، نیکو کیوسک و همچنین کیوسک های شرکت به پرداخت ملت متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد.

بله در نرم افزار تیام 7 فرمت قبض صندوق با اندازه 8 سانتی و 2 فرمت با سایز A5 طراحی شده است که تفاوت این فرمت ها در ظاهر و اطلاعات قابل نمایش می باشد.

ارزیابی تیام

سربلند از هر آزمون

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

ماژول های تشکیل دهنده تیام

 نگاهی اجمالی به تیام

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

اینفوگرافیک خدمات پارس تیام

تیام تحت وب

دسترسی از هر جا و هر زمان

دسترسی با هر ابزار
هر تجهیز
تجربه امکان استفاده از سامانه از طریق کلیه دستگاه ها از قبیل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و رایانه شخصی بدون هیچگونه محدودیت با نرم افزارهای پارس تیام رایانه
دسترسی از هر جا
هر کجا
شما هر کجا باشید تنها با اتصال به اینترنت امکان دسترسی به سامانه را دارید. بنابراین نیاز نخواهید داشت که برای دسترسی به سامانه در محل کارتان حضور داشته باشید.
نرم افزارهای پارس تیام رایانه
هر زمان
هر زمان
این سامانه به دلیل تحت وب بودن هر لحظه و هز زمان قابل دسترس می باشد. بنابراین شما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به سامانه دسترسی دارید.
هر امکان
هر امکان
تمامی امکانات نرم افزار، درنسخه تحت وب در دسترس می باشد بنابراین از طریق نرم افزار تحت وب پارس تیام میتوانید به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی داشته باشید.