لوگو پارس تیام
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

نوبت دهی آنلاین تیام

نوبت دهی آنلاین تیام در یک نگاه

در دنیای امروز یاد گرفته‌ایم برای هرکاری در اینترنت جستجو کنیم. این امر برای انتخاب خدمات مخصوصا خدمات پزشکی بسیار رایج است. هر روز سایت های بیشتری در بستر اینترنت ایجاد میشوند که در حوزه های مختلف پزشکی و درمانی به ارائه خدمت میپردازند. با توجه به نقش مهم و اهمیت روزافزون اینترنت در فرآیند جذب و مدیریت بیماران؛ ایجاد بستر مناسب برای پزشکان و مراکز درمانی از یک سو باعث میشود تا مردم بتوانند پزشک مورد نظرشان را راحت تر و با اطلاعات بیشتری انتخاب کنند و نوبت بگیرند و از سوی دیگر پزشکان بتوانند به شکلی راحت تر و فراگیرتر تخصص خودشان را به بیماران معرفی نمایید. بر همین اساس یکی از نرم افزارهایی که شرکت پارس تیام رایانه در کنار سایر نرم افزارهای تخصصی حوزه پزشکی تولید کرده است نرم افزار نوبت دهی آنلاین است. با استفاده از این نرم افزار نوبت دهی آنلاین در کنار دیگر روش‌های نوبت دهی در اختیار مخاطبین قرار داده میشود تا مدیران مراکز درمانی و پزشکان بتوانند خدمات‌شان را به بهترین نحو به بیماران عرضه نمایند.

نوبت دهی آنلاین

دانلود کاتالوگ

رایگان استفاده کن

درخواست مشاوره

پایگاه دانش

ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار نوبت دهی آنلاین تیام

نرم افزار کلینیک تیام

بارزترین ویژگی های نرم افزار نوبت دهی آنلاین تیام

 • مدیریت و سازماندهی تمامی فرایندهای مربوط به نوبت دهی بیماران و مراجعین 
 • ماژول نوبت دهی قابلیت اضافه شدن به سایر نرم افزارهای پارس تیام را دارد. 
 • منعطف و با قابلیت سفارشی سازی در بخش های مختلف نرم افزار
 • کاهش هزینه‌های مرکز درمانی
 • امکان نوبت‌دهی به بیماران برای هر پزشک و هر شیفت به‌طور جداگانه

امکانات بخش های مختلف نرم افزار نوبت دهی آنلاین تیام

 • قابلیت ایجاد نوبت‌دهی اینترنتی برای مرکز درمانی
 • تعریف وقت پزشکان به تفکیک شیفت
 • نوبت‌دهی به بیمار براساس پزشک معالج و تاریخ مراجعه و ثبت مدت زمان انجام خدمت
 • قابلیت لغو نوبت بیمار (با ارسال عدد 2 توسط بیمار)
 • یادآوری نوبت به بیمار به‌صورت پیامکی
 • ارسال پیامک به‌صورت گروهی به بیماران جهت اطلاع‌رسانی
 • قابلیت جابه‌جا کردن گروهی یا تکی نوبت بیماران
 • ارسال پیامک به پزشکان جهت یاداوری، رزرو و جایگزینی نوبت‌های کنسل شده و مشاهده‌ی لیست انتظار
 • امکان ثبت و مشاهده‌ی نوبت‌ها و زمان‌های آزاد برای نوبت‌دهی هر پزشک به صورت مجزا
 • امکان تنظیم کردن مدت زمان هر نوبت
 • قابلیت اتصال برنامه به نوبت‌دهی اینترنتی
 • قابلیت استفاده از نوبت‌دهى فراخوان صوتی و باجه‌ای
پذیرش بیمار در نرم افزار کلینیک پارس تیام

مشخصات فنی و امنیت نرم افزار نوبت دهی آنلاین پارس تیام

مشخصات فنی نرم افزار

 • زبان برنامه‌نویسی:
  MicroSoft Visual Studio .Net
 • متدولوژی توسعه: RUP
 • هاست مورد نیاز: Windows
 • بانک اطلاعاتی: 
  MicroSoft SQL Server
 • قابلیت نصب بر روی ویندوز: تمامی ویندوزهای موجود,8,10
  (32bit، 64Bit)
 • قابلیت نصب Internet Information Services روی سرور وجود داشته باشد.

بک آب گیری نرم افزار

 

 • امکان گرفتن نسخه پشتیبان(Backup) روزانه از اطلاعات به صورت اتوماتیک با قابلیت تنظیم به روی یک ساعت مشخص در طول شبانه‌روز
 • قابلیت تنظیم ساعت کاری روزانه مثلا از ساعت 07:30 تا 07:30روز بعد به عنوان یک روز بجای ساعت رسمی 00:00 تا24:00 به عنوان یک روزکاری

سوالات متداول عمومی

بله این امکان وجود دارد.

پشتیبانی نرم افزار در سال اول رایگان می باشد و هزینه پشتیبانی برای سال دوم ، بین 25 الی 35 درصد مبلغ خرید بر اساس نوع نرم افزار و جمع مبلغ خرید محاسبه می گردد و برای سال سوم و بعد بر اساس تورم اعلامی بانک مرکزی محاسبه می گردد.

پشتیبانی شامل آموزش ، آپدیت نرم افزار ، نصب نرم افزار بر روی کلاینت جدید ، رفع ایرادت و … میباشد.

پشتیبانی بصورت تلفنی و ارسال تیکت می باشد . زمان پاسخگویی بصورت تیکت در تایم اداری کمتر از 5 دقیقه و در ساعات غیر اداری 30 دقیقه می باشد.

روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17:15 و پنج شنبه 8 الی 13 بصورت تلفنی و تیکت خدمات ارائه می شود و بجز این ساعات بصورت تیکت پاسخ گو هستیم.

برای محصولات نرم افزاری تحت وب امکان ارائه نسخه آزمایشی بر روی سرور شرکت وجود دارد. ولی برای نرم افزار های تحت ویندوز، متاسفانه این امکان وجود ندارد.

می توانید با کلیک بر روی دکمه «رایگان استفاده کن» در بالای صفحات محصول و تکمیل فرم درخواست استفاده رایگان از نرم افزار نسبت به دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار اقدام نمایید.

در تعداد کاربر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و می توان به طور نامحدود کاربر تعریف کرد ولی در تعداد کلاینت بستگی به نوع نرم افزار محدودیت تعدادی وجود دارد که البته امکان خرید نامحدود کلاینت وجود دارد.

با توجه به فعالیت گسترده شرکت پارس تیام رایانه در سطح کشور ، تقریبا در تمامی شهرهای کشور ، مراکزی وجود دارند که در حال حاضر مشتری شرکت تیام باشند ، لذا با هماهنگی با شرکت و مراجعه به محل مشتری می توانید از سطح کیفی نرم افزار و نحوه پشتیبانی شرکت اطلاعات مفیدی دریافت نمایید.

بله، بدون هیچ مشکلی می توان از نرم افزار استفاده کرد. تمدید پشتیبانی صرفا جهت دریافت خدمات پشتیبانی می باشد و این نکته در فاکتور خرید و قرارداد ذکر می گردد.

بله این امکان با پرداخت ما به التفاوت بین دو نسخه وجود دارد و داده های وارد شده در نرم افزار تحت ویندوز به نرم افزار تحت وب منتقل می گردد.

لطفا با ما تماس بگیرید ، در نزدیکی های خودتون مشتری معرفی می کنیم و به آسانی می توانید از همکارهای خودتون درباره ما بپرسید.

با شماره 37362-021 تماس حاصل بفرمایید، بخش فروش برای شما پیش فاکتور صادر می نماید، پس از تایید پیش فاکتور به صورت آنلاین و انجام واریز، نرم افزار از طریق نرم افزار های ارتباطی برای شما نصب می گردد.

معمولا کمتر از 2 ساعت ولی بستگی به سرعت اینترنت دارد . عمده زمان مورد نیاز جهت دانلود و نصب نرم افزار SQL Server می باشد.

کاربر میتواند هنگام خروج از نرم افزار به صورت دستی اقدام به پشتیبانگیری نماید یا اینکه پشتیبانگیری اتوماتیک بر روی سرور تنظیم شود که در این صورت طبق تنظیمات انجام شده در ساعت خاصی از روز بک آپ گرفته شود.

تمامی اطلاعاتی که توسط کاربر در برنامه وارد میشود در بانک اطلاعاتی موجود در سرور ذخیره میگردند.

بله این امکان در نرم افزار تیام وجود دارد و در حال حاضر به دستگاه های شرکت های سامان کیش، به پرداخت، آسان پرداخت، سداد، ایران کیش، پاسارگاد، تجارت الکترونیک پارسیان، فن آوا متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد و در حال حاضر به کیوسک بانک انصار ، نیکو کیوسک و همچنین کیوسک های شرکت به پرداخت ملت متصل می باشد.

بله این امکان وجود دارد.

بله در نرم افزار تیام 7 فرمت قبض صندوق با اندازه 8 سانتی و 2 فرمت با سایز A5 طراحی شده است که تفاوت این فرمت ها در ظاهر و اطلاعات قابل نمایش می باشد.

سوالات متداول اختصاصی

بله ، در حال حاضر استحقاق سنجی بیماران برای سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت در نرم افزار وجود دارد و نیازی به مراجعه به سایت نیست و همچنین نیروی های مسلح در حال انجام می باشد.

بله ، امکان نسخه نویسی در نرم افزار وجود دارد بدون نیاز به مراجعه به سایت سازمان های بیمه گر

بله این امکان بصورت بسیار جامع برای تخصص های مختلف پزشکی ، ایجاد شده است و همچنین با استفاده از فرم ساز ها امکان گسترش بصورت شخصی وجود دارد از جمله تخصص های که پرونده پزشکی ایجاد شده است :  زنان و زایمان ، ژنتیک و … و همچنین امکان استفاده از قلم نوری در سیستم وجود دارد.

در سیستم تیام چهار روش برای ثبت نوبت شخص وجود دارد : نوبت دهی حضوری ، تلفنی، کیوسک و اینترنتی

نرم افزار تیام از سیستم صف پیشرفته با امکانات جامع و انعطاف پذیری بالا پشتیبانی میکند امکان تعریف صف و اتاق به تعداد دلخواه، لیست خدماتی یک اتاق،تعریف سقف نوبت برای هر پزشک به تفکیک شیفت، قابلیت اتصال به TV  و سیستم اعلان و..

قابلیت ثبت قراردادها به شکل درصدی یا مبلغ ثابت از مبالغ نقدی و بیمه‌ای در نرم افزار کلینیک تعبیه شده است. علاوه بر این قابلیت ثبت قرارداد برای شیفت صبح، ظهر، عصر، شب و تعطیلات، ثبت کسورات و جریمه، تخفیفات، تعریف قرارداد پزشکان بر اساس جزء فنی و حرفه‌ای و…

بله این امکان وجود دارد که چندین کلینیک مجزا را به نرم افزار اضافه کنید.

بله این امکان وجود دارد که یک سیستم کد گذاری مشترک برای مواد مصرفی و خدمات در دو یا چند کلینیک مجزا صورت بگیرد.

بله این امکان وجود دارد که در مواردی که چند کلینیک‌ به صورت متمرکز به هم متصل هستند قیمت‌دهی تفکیکی براساس هر مرکز اعمال شود به‌طوری که هر مرکز قیمت‌های مستقل خود را دارا می‌باشد.

نرم افزار قابلیت ارائه گزارش های متنوعی از بخش های مختلف را دارد. این گزارش ها شامل گزارش های تفضیلی از بخش های صندوق، درآمد و هزینه، کارکرد پزشکان، فهرست بیماران به صورت تفکیک شده، خدمات انجام شده و…

این امکان وجود دارد که به صورت تکی و هم به صورت یکپارچه گزارش از یک یا چند کلینیک متصل به نرم افزار ارائه شود.

زیر سیستم های متنوعی از جمله کیوسک، نسخه الکترونیک، پرونده الکترونیک و تجهیزات و امکانات نوین مانند قلم نوری، سامانه پیامکی، بارکد خوان، دوربین، Caller ID، اسکن اثر انگشت و… قابلیت اتصال به نرم افزار کلینیک را دارد.

بله، در صورت داشتن آی پی استاتیک و سایر ملزومات مورد نیاز، این امکان وجود دارد که از طریق اینترنت از هر نقطه ای در جهان به نرم افزار کلینیک دسترسی داشته باشید.

سطوح دسترسی در نرم افزار به شکلی طراحی شده که به مدیران مرکز درمانی این امکان را میدهد که به شکلی ویژه به کلیه اطلاعات دسترسی داشته باشند و کارکنان در سایر سطوح به نسبت مسئولیتی که دارند به اطلاعات و امکانات سیستم دسترسی خواهند داشت.

20

دلیل برای انتخاب تیام

استفاده از فناوری های جدید

استفاده از جدیدترین و به روزترین فناوری های توسعه نرم افزار و هوش مصنوعی

راهبردهای مشخص

داشتن استراتژی بلند مدت برای توسعه و به روزرسانی سامانه های دانش بنیان و ارائه خدمات نوین الکترونیکی همگام با نیازهای روز بخش های درمانی

جامعیت و تنوع محصولات

ارائه محصولات متنوع و منعطف با هدف پوشش دهی کلیه انواع مراکز درمانی و توسعه ماژول های متعدد برای پاسخگویی به تمامی نیازهای هر نوع مرکز درمانی

زیبا ، ساده و کاربر پسند

طراحی ساده و کاربرپسند نرم افزار بطوری که حتی بدون آموزش ، کاربران امکان استفاده از آن را خواهند داشت

امن و مستحکم

طراحی، اجرا و توسعه کلیه سامانه ها بر اساس آخرین پروتکل ها و الزامات امنیتی

پشتیبانی تمام وقت

پشتیبانی کاربران بصورت 7 روز هفته و شبانه روزی انجام می پذیرد.

بروز رسانی مداوم

بهبود مداوم فرآیندها، سرعت و اضافه شدن امکانات جدید به سامانه ها با ارائه روزرسانی های مستمر

دانش و تجربه مشتریان

ارائه خدمات به طیف وسیعی از مشتریان در سراسر کشور و استفاده از تجربیات و دانش آنها در بهبود و ارتقا خدمات

تحت وب بودن

طراحی به صورت کاملا تحت وب ، بدون نیاز به هر گونه نرم افزار اضافه و امکان استفاده از روی موبایل و تبلت از هر جا و هر زمانی.

پرونده پزشکی تخصصی

تیام برای پزشکان با تخصص های مختلف پرونده های تخصصی ایجاد نموده است

سرعت بالا

صفحات وب سامانه با استفاده از جدیدترین فناوری ها طراحی تولید شده اند که سرعت بارگذاری را مناسب کرده است.

انعطاف پذیر و مقیاس پذیر

طراحی منعطف بسیاری از فرم ها و ماژول ها برای پاسخگویی به نیازهای طیف وسیع مشتریان

پشتیبانی یکپارچه

بدون وابستگی به نرم‌افزارهای دیگر، امکان اجرای فرآیندهای پشتیبانی را به صورت یکپارچه فراهم نموده.

تجربه راه‌اندازی و استقرار

تجربه نصب، راه‌اندازی و استقرار در بیش از 4000 مرکز درمانی در سراسر کشور.

تعامل‌پذیری

قابلیت برقراری ارتباط با سایر سامانه‌های اطلاعاتی و تجهیزات پزشکی و تبادل اطلاعات با سازمان‌های دیگر.

مقرون به صرفه

هزینه‌های راه‌اندازی و پشتیبانی بسیار مناسب برای مراکز درمانی.

18 سال سابقه

تجربه 18 سال استفاده از تیام در سطح کشور این محصول در حوزه سلامت متمایز ساخته است.

استانداردهای ملی

تولید نرم افزارها منطبق با استانداردهای ملی و دریافت گواهینامه های متعدد ، سبب ارتقای فنی و محتوایی تیام گردیده است.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

بهره مندی از فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در بخش های مختلف نرم افزار سبب متمایز شدن تیام با سایرین شده است.

تحقیق و توسعه

حضور پزشکان و مهندسان خوش فکر و آینده نگر در گروه تیام و بهره گیری از فناوری های روز، مسیر توسعه محصول را روشن تر نموده است.

خدمات

کدام مراکز درمانی می توانند از تیام استفاده نمایند

تاییدیه های فنی سامانه های پارس تیام

سربلند از هر آزمون

تحقیق و توسعه همواره از ارکان اصلی پارس تیام بوده و هست. خلاقیت، نوآوری و رشد و توسعه مستمر محصولات و بهره‌گیری از تجارب موفق و تکنولوژی‌های روز دنیا، ماحصل تحقیق و توسعه در حوزه سلامت دیجیتال است. در حال حاضر، بهره‌گیری از لبه تکنولوژی در محورهای زیر، ماموریت اصلی بخش تحقیق و توسعه شرکت برای ارتقاء محصولات است:

   

تیام تحت وب

دسترسی از هر جا و هر زمان

دسترسی با هر ابزار
هر تجهیز
تجربه امکان استفاده از سامانه از طریق کلیه دستگاه ها از قبیل تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و رایانه شخصی بدون هیچگونه محدودیت با نرم افزارهای پارس تیام رایانه
دسترسی از هر جا
هر کجا
شما هر کجا باشید تنها با اتصال به اینترنت امکان دسترسی به سامانه را دارید. بنابراین نیاز نخواهید داشت که برای دسترسی به سامانه در محل کارتان حضور داشته باشید.
نرم افزارهای پارس تیام رایانه
هر زمان
هر زمان
این سامانه به دلیل تحت وب بودن هر لحظه و هز زمان قابل دسترس می باشد. بنابراین شما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به سامانه دسترسی دارید.
هر امکان
هر امکان
تمامی امکانات نرم افزار، درنسخه تحت وب در دسترس می باشد بنابراین از طریق نرم افزار تحت وب پارس تیام میتوانید به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی داشته باشید.